Počasí v Itálii, Tunisku a ve Španělsku

Počasí v Itálii, Tunisku a ve Španělsku
08.08.2011
V letoviscích vládne letní počasí, většinou s tropickými teplotami

Dnes se podíváme na počasí v Itálii, Tunisku a ve Španělsku, ve středu navštívíme Chorvatsko, Černou Horu a Řecko a týden zakončíme pátečním počasím v Bulharsku, Turecku a v Egyptě.


Počasí v severní Itálii je jasné až polojasné s denními teplotami okolo 28 °C a teploty v noci klesají k 18 °C. V dalších dnech bude nadále většinou slunečno a teploty se měnit nebudou. V oblasti střední Itálie přetrvává slunečné počasí s denními teplotami okolo 31 °C a noční teploty se pohybují kolem 20 °C. Na jihu Itálie také vládne slunečné počasí s denními teplotami dosahujícími na 28 °C a v noci klesají na 22 °C. Teplota moře je 25 °C, na jihu 26 °C.


Počasí na jižním pobřeží Španělska je slunečné s tropickými teplotami, kdy se denní teploty pohybují okolo 33 °C ve dne a 24 °C v noci. V dalších dnech se denní teploty budou pohybovat okolo 30 °C a noční klesnou na 22 °C. Na jihovýchodním pobřeží vládne také slunečné počasí, teploty jsou zde však o něco nižší a pohybují se okolo 28 °C ve dne a 21 °C v noci. Teplota moře je na jihu 23 °C a na jihovýchodě 25 °C.


V Tunisku vládne slunečné počasí s teplotami okolo 38 °C ve dne a 25 °C v noci, v dalších dnech se mírně ochladí na denních 33 °C a nočních 23 °C. Teplota moře je na severu 25 °C, na jihu vystupuje až na 28 °C.

frame-scrollup