Počasí v Itálii, Španělsku a v Tunisku

Počasí v Itálii, Španělsku a v Tunisku
15.08.2011
Teploty dosahují většinou ještě tropických hodnot

Dnes se podíváme na počasí v Itálii, Španělsku a v Tunisku, ve středu přijde na řadu Chorvatsku, Černá Hora a Řecko, týden zakončíme přehledem počasí v Bulharsku, Turecku a v Egyptě.

Počasí ve Španělsku je slunečné a ani v dalších dnech se na tom nebude nic měnit. Teplota v těchto dnech vystupuje na tropických 34 °C a v noci klesá na 23 °C. V dalších dnech se mírně ochladí a denní teploty vystoupí na 29 °C a noční zůstanou na 22 °C. Teplota moře je na jihu 23 °C, na jihovýchodě 25 °C.

I v Itálii nadále panuje slunečné počasí a jen na severu země se občas ojediněle vyskytují přeháňky s bouřkami. Denní teploty se v celé Itálii pohybují okolo 31 °C a v noci klesají na 20 °C, na jihu na 24 °C. V příštích dnech se sice slabě ochladí, pokles bude však činit jen 1 °C. Teplota moře je 24 °C, na jihu 25 °C.

V Tunisku vládne stálé slunečné počasí s vysokými teplotami, které ve dne vystupují na 35 °C a v noci neklesnou pod 24 °C a na těchto teplotách se ani v příštích dnech nic nezmění. Teplota moře je na severu 25 °C, na jihu 28 °C.

frame-scrollup