Počasí v Itálii, Španělsku a v Tunisku

Počasí v Itálii, Španělsku a v Tunisku
25.07.2011
V Tunisku má moře až 28 °C, ve Španělsku a v Itálii kolem 24 °C

Dnes se podíváme na počasí ve Španělsku, Itálii a v Tunisku. Ve středu se opět podíváme do Chorvatska, Černé Hory a Řecka a v pátek navštívíme Bulharsko, Turecko a Egypt.


Na jižním pobřeží Španělska vládne slunečné počasí s teplotami okolo 29 °C a v noci se teplota pohybuje kolem 21 °C. Na jihovýchodním pobřeží se budou na konci týdne vyskytovat ojedinělé přeháňky s bouřkami a teplota se zde pohybuje okolo 28 °C a v noci klesá na 22 °C. Teplota moře je na jižním pobřeží 22 °C, na jihovýchodním 24 °C.


V severních částech Itálie vládne polojasné počasí a v druhé polovině týdne se budou přidávat přeháňky s bouřkami. Teploty vystupují na 25 °C a v noci klesají k 18 °C. V dalších dnech se bude mírně oteplovat na 29 °C ve dne a 21 °C v noci. I v oblasti střední Itálie se k současné jasné obloze přidají v příštích dnech občasné přeháňky s bouřkami. Teploty se pohybují okolo 28 °C ve dne a 20 °C v noci. Na jihu Itálie láká turisty slunečné počasí s denními teplotami okolo 28 °C a nočními teplotami kolem 23 °C. Teplota moře je na severu 23 °C, v oblasti střední Itálie 24 °C a na jihu 25 °C.


V Tunisku nečekejme momentálně nic jiného, než slunečnou oblohu s tropickými denními teplotami okolo 34 °C ve dne a v noci teplota klesá na 23 °C. Teplota moře je na severu 25 °C a na jihu dosahuje až k 28 °C.

Počasí v Bulharsku, Turecku a v Egyptě


Počasí na Slovensku

frame-scrollup