Počasí v druhé polovině týdne oblačné se srážkami

Počasí v druhé polovině týdne oblačné se srážkami
29.07.2014
Počasí v druhé polovině týdne bude se zvětšenou oblačností a s přeháňkami, letní teploty většinou vydrží

Počasí v druhé polovině týdne bude ovlivňovat mělká brázda nízkého tlaku vzduchu od severozápadu. Ve středu bude oblačno až zataženo, zpočátku ojediněle s přeháňkami, postupně přeháňky a bouřky na většině území, ojediněle intenzivnějšího charakteru a s možností krupobití. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C, na západě Čech na 24 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 22 až 26 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V pátek bude zpočátku polojasno, ojediněle s přeháňkami, postupně zejména na Moravě přibývání oblačnosti a místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

Během víkendu očekáváme většinou oblačnou oblohu s přeháňkami a s bouřkami, ojediněle intenzivnějšího charakteru. V sobotu dopoledne srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.  

frame-scrollup