Počasí v Chorvatsku, Černé Hoře a v Řecku

Počasí v Chorvatsku, Černé Hoře a v Řecku
03.08.2011
V Chorvatsku se mírně ochladí, moře v Řecku má 26 °C

Dnes se podíváme na počasí v Chorvatsku, Černé Hoře a v Řecku, v pátek nás čeká jako každý týden Bulharsko, Turecko a Egypt a v pondělí návrat do Španělska, Itálie a Tuniska.

V severní části Chorvatska je polojasno, ojediněle se vyskytují přeháňky s bouřkami. S příštím týdnem se vrátí jasná obloha. Teplota se pohybuje ve dne okolo 29 °C a v noci klesá na 20 °C. V dalších dnech se bude pozvolna ochlazovat na 26 °C ve dne a 17 °C v noci. Na zbytku území vládne slunečné počasí s teplotami okolo 29 °C ve dne a 21 °C v noci. V dalších dnech se bude pozvolna ochlazovat na 27 °C ve dne a 17 °C v noci. Teplota moře je 24 °C, na jihu 25 °C.


Počasí v Černé Hoře je slunečné s tropickými teplotami okolo 33 °C a v noci teplota klesá na 21 °C. V dalších dnech se bude postupně ochlazovat na denních 30 °C a nočních 18 °C. Teplota moře je 25 °C.


Na severu Řecku vládne momentálně polojasné počasí a ojediněle se vyskytují přeháňky s bouřkami. V dalších dnech se ale vyjasní. Teplota se pohybuje na severu okolo 31 °C ve dne a 21 °C v noci. Na jižní polovině je slunečno s denními teplotami okolo 34 °C ve dne a 23 °C v noci. Teplota moře je 26 °C.

Počasí v Tunisku, Itálii a ve Španělsku.

Počasí na Slovensku

Počasí v Česku

frame-scrollup