Počasí v Chorvatsku, Černé Hoře a Řecku

Počasí v Chorvatsku, Černé Hoře a Řecku
20.07.2011
V Chorvatsku o víkendu přeháňky s bouřkami, v Řecku tropy

Dnes se podíváme na počasí a teploty na pobřeží Chorvatska, Černé Hory a Řecky. V pátek nás opět čeká Bulharsko, Turecko a Egypt a v pondělí se vrátíme do Španělska, Itálie a Tuniska.

Počasí v severní části Chorvatska bude až do konce týdne polojasné a místy se budou vyskytovat přeháňky s bouřkami. V příštím týdnu očekáváme většinou polojasnou oblohu beze srážek. Teplota se ve dne pohybuje okolo 26 °C a v noci klesá na 17 °C. Během příštího týdne se oteplí na 29 °C ve dne a v noci se bude teplota pohybovat okolo 18 °C. Teplota moře je 25 °C.

V centrální a jižní části Chorvatska je prozatím většinou jasná obloha, na víkend ale oblačnosti přibude a přidají se přeháňky s bouřkami. S příchodem nového týdne bude vládnout opět slunečné počasí. Denní teploty nejsou moc vysoké, pohybují se okolo 27 °C ve dne a 20 °C v noci. Příští týden se pozvolna bude oteplovat k 29 °C a nočním 21 °C. Teplota moře je 25 °C, na jihu 26 °C.

Na pobřeží Černé Hory vládne slunečné počasí s letními teplotami, které se ve dne pohybují okolo 29 °C a v noci klesají na 22 °C. V dalších dnech se bude pozvolna oteplovat k 33 °C a noční teploty nadále zůstanou okolo 22 °C. Teplota moře je 26 °C.

V Řecku vládnou tropické teploty a slunečné počasí. Denní maxima vystupují až k 34 °C a v noci klesají na 25 °C. I v příštích dnech budou denní maxima vystupovat k 34 °C, noční teplota se bude pohybovat okolo 23 °C. Teplota moře je 25 °C, na jihu až 26 °C.

Počasí ve Španělsku, Itálii a Tunisku

Počasí na Slovensku

Předpověď počasí pro Česko

Teploměry, srážkoměry, vlhkoměry

frame-scrollup