Počasí v Chorvatsku

Počasí v Chorvatsku
14.06.2016
Pomalu ale jistě začíná letní turistická sezóna v letoviscích u Středozemního moře a jako každý rok, vám přinášíme informace, jak to v jednotlivých oblastech vypadá. Během celého léta bude patřit úterý počasí v Chorvatsku.

Pomalu ale jistě začíná letní turistická sezóna v letoviscích u Středozemního moře a jako každý rok, vám přinášíme informace, jak to v jednotlivých oblastech vypadá. Během celého léta bude patřit úterý počasí v Chorvatsku, kam proudí nejvíce lidí na dovolenou, a v sobotu shrneme celou oblast Středozemního moře kromě Chorvatska. Výhled počasí se vztahuje na nejbližších sedm dní a počasí shrnujeme jako celek s vývojem.

Istrie: Teplota moře 22 °C. Během celého týdne bude převládat polojasno až oblačno s občasnými přeháňkami a s bouřkami. Noční teploty se budou pohybovat  nejčastěji mezi 18 až 16 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 26 °C.

Kvarner: Teplota moře 21 °C. Polojasno až oblačno s občasnými přeháňkami a s bouřkami. Noční teploty klesnou na 16 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 23 až 26 °C.

Severní Dalmácie: Teplota moře 22 °C. Polojasno až oblačno s občasnými přeháňkami a s bouřkami. Na začátku příštího týdne postupně vyjasňování. Noční teploty klesnou na 19 až 17 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 27 °C.

Střední Dalmácie: Teplota moře 22 °C. Po většinu týdne polojasno až oblačno s občasnými přeháňkami a s bouřkami, na začátku příštího týdne postupně slunečno. Noční teploty klesnou na 19 až 17 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 28 °C.

Jižní Dalmácie: Teplota moře 22 °C. Do pátku většinou polojasno až oblačno s občasnými přeháňkami a s bouřkami, od víkendu většinou jasno až polojasno. Noční teploty klesnou na 21 až 19 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 29 °C.

 

frame-scrollup