Počasí v Bulharsku, Turecku, na Kypru a v Egyptě

Počasí v Bulharsku, Turecku, na Kypru a v Egyptě
01.07.2011
Počasí na pobřeží Bulharska, Turecka, Kypru a Egypta

Dneska přinášíme přehled počasí a teplot v Bulharsku, Turecku, na Kypru a v Egyptu. V pondělí přijde na řadu Španělsko, Francie, Itálie a Tunisko.

V Bulharsku je dnes sice polojasno s přeháňkami, v dalších dnech bude jasno až polojasno a teplota se bude pohybovat kolem 28 °C ve dne a v noci klesne na 17 °C. Teplota moře je 20 °C a patří tak momentálně k chladnějším.

V Turecku je slunečno a na situaci se v dalších dnech nic nezmění, teplota se pohybuje kolem 30 °C a v dalších dnech bude stoupat k 32 °C. V noci teplota poklesne na 22 °C. Teplota Egejského moře se pohybuje kolem 22 °C, na jižní pobřeží až kolem 26 °C.

Na Kypru je slunečno a v dalších dnech bude stále jasná obloha. Teplota na Kypru je 31 °C a v dalších dnech bude na této hodnotě zůstávat. Teplota moře je 26 °C.

Severní pobřeží Egypta hlásí slunečné počasí, které bude i v dalších dnech a stálou teplotu kolem 30 °C ve dne, v noci kolem 23 °C. Teplota moře je 25 °C. Na východním pobřeží je rovněž slunečno a teplota vystupuje na 35 °C, v dalších dnech až na 37 °C a v noci klesá na 27 °C. Teplota Rudého moře je 27 °C.

 

 

frame-scrollup