Počasí v Bulharsku, Turecku a Egyptě

Počasí v Bulharsku, Turecku a Egyptě
08.07.2011
Převládá slunečno s teplotami kolem 30 °C a moře má až 27 °C

Dnes se podíváme na počasí a na teploty, na které narazíme při pobytu v Bulharsku, Turecku a v Egyptě. V pondělí se podíváme do Španělska, Itálie a Tuniska.


V Bulharsku převládá slunečné počasí a teploty se pohybují vysoko, okolo 30 °C. Stejná teplota bude i v průběhu příštího týdne, na jeho konci se začne slabě ochlazovat na 28 °C. Noční teploty klesají na 18 °C. Teplota moře je 21 °C.


V Turecku je na západním pobřeží u Egejského moře slunečno s teplotami kolem 29 °C a v noci teplota klesá na 21 °C. Na jižním pobřeží převládá také slunečné počasí s teplotami kolem 34 °C a v průběhu týdne teplota slabě poklesne na 32 °C. V noci teplota poklesne na 23 °C. Teplota moře je na západním pobřeží 24 °C, na jižním pobřeží 27 °C.


V Egyptě je slunečno, na severním pobřeží dosahují denní maxima na 31 °C a v noci teplota klesá na 23 °C. Na západním východním pobřeží u Rudého moře dosahují teploty během dne na 37 °C a v noci klesají k 27 °C. Teplota moře je na severním pobřeží 26 °C, Rudé moře hlásí 27 °C.

 

Počasí na Slovensku, i tam jsou tropy

frame-scrollup