Počasí přinese tropy a bouřky na většinu území

Počasí přinese tropy a bouřky na většinu území
23.07.2013
Čekají nás tropy a přechodně za pár dní i zvětšená oblačnost s přeháňkami a s bouřkami

Tropická hranice 30 °C bude v příštích dnech poměrně často na velké části území překračována a místy se začnou vyskytovat bouřky s přeháňkami. Dnes, tedy v úterý bude jasno až polojasno, na jihozápadě Čech postupně místy až oblačno s ojedinělými přeháňkami a s bouřkami. Denní teplota vystoupí na 27 až 31 °C, na severovýchodě chladněji, okolo 26 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve středu bude jasno až polojasno, odpoledne a k večeru postupně od jihozápadu přibývání oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 28 až 32 °C, na severovýchodě chladněji, okolo 26 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, přechodně až zataženo, místy s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. V pátek očekáváme jasno až skoro jasno. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 29 až 33 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup