Počasí přinese občasné sněžení hlavně do hor

Počasí přinese občasné sněžení hlavně do hor
07.12.2019
Teploty v příštím týdnu porostou ve dne nad nulu a od středních nebo od vyšších poloh se bude vyskytovat občasné sněžení, v nižších polohách většinou srážky dešťové.

V pondělí bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude čerstvý jihozápadní vítr.

V úterý zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

Ve středu zpočátku jasno až polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. Od západu postupně přibývání oblačnosti s deštěm se sněhem nebo se sněžením. Ranní teploty klesnou na -1 až – 5 °C a denní teploty vystoupí na 1 až 5 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme zataženo až oblačno s občasným sněžením nebo s deštěm se sněhem, v nižších polohách s deštěm. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 16. prosince, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s občasnými přeháňkami, od středních poloh smíšenými. Přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.  

frame-scrollup