Počasí přidá oblačnost a přeháňky

Počasí přidá oblačnost a přeháňky
05.02.2014
Druhá polovina týdne s velkou oblačností a s deštěm, na horách srážky smíšené nebo sněhové

Druhá polovina týdne bude bohatší na oblačnost a srážky, do střední Evropy se budou nasouvat frontální systémy. Dnes ve středu bude polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr. Ve čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách se sněžením. Odpoledne ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V pátek bude oblačno až zataženo, od jihozápadu s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách srážky smíšené nebo sněhové. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, na horách srážky sněhové nebo smíšené. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup