Počasí přes týden s deštěm a teploty do 17 °C

Počasí přes týden s deštěm a teploty do 17 °C
16.03.2014
Počasí během týdne bude proměnlivé s deštěm a teploty porostou až k 17 °C

Během týdne nás čeká proměnlivá oblačnost s přeháňkami nebo s občasným deštěm, v druhé polovině pracovního týdne srážky jen ojediněle a teploty zůstanou nadále vysoké. V pondělí bude oblačno až polojasno, místy se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude čerstvý západní vítr. V úterý bude zpočátku oblačno až polojasno, odpoledne od západu přibývání oblačnosti s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C.

Ve středu bude zpočátku zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, odpoledne postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Ve čtvrtek a v pátek očekáváme většinou polojasno, jen ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 12 až 16 °C a v neděli na 10 až 14 °C. Výhled na následující týden (od 24. 3.) naznačuje většinou oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup