Počasí přes týden bude proměnlivé

Počasí přes týden bude proměnlivé
02.09.2012
Počasí přes týden bude proměnlivé, na víkend se vyjasní

Počasí během týdne bude proměnlivé, bude jak jasno, tak polojasno, i oblačno s přeháňkami a s bouřkami, teploty vystoupí až k 28 °C, aby pak spadly na 20 °C. V pondělí bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Ráno se budou ojediněle vyskytovat mlhy. Ranní minima klesnou na 15 až 11 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C na východě až na 28 °C.

V úterý a ve středu bude skoro jasno až polojasno, během dne při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle s přeháňkami a s bouřkami. Ráno se budou ojediněle vyskytovat mlhy. Ranní minima klesnou na 14 až 10 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 23 až 27 °C.

Ve čtvrtek ovlivní počasí u nás studená fronta, která bude postupovat přes naše území k východu. Bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami a ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

V pátek bude polojasno, ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Během víkendu očekáváme jasno až skoro jasno, ráno ojediněle s mlhami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup