Počasí pokazí v úterý studená fronta

Počasí pokazí v úterý studená fronta
19.03.2017
Počasí v nadcházejícím týdnu zpestří v úterý a ve středu zvlněná studená fronta, která přinese srážky. Jindy většinou polojasno až oblačno a srážky jen ojediněle.

V pondělí bude oblačno až zataženo, zejména na severu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Během dne ubývání srážek a místy i oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný západní až jihozápadní vítr.

V úterý bude oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C, na západě Čech okolo 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno, místy s přeháňkami. Ve středu zpočátku místy až zataženo s deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí ve středu na 8 až 12 °C a ve čtvrtek na 11 až 15 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno. Ranní teploty klesnou v pátek na 7 až 3 °C a během víkendu na 2 až -2 °C. Denní teploty vystoupí v pátek na 12 až 16 °C a během víkendu na 10 až 14 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 27. března, naznačuje polojasnou, ke konci týdne až oblačnou oblohu s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 7 až 3 °C, postupně na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 13 až 17 °C, postupně na 8 až 12 °C.

frame-scrollup