Počasí ovlivní studená fronta, od vyšších poloh sněžení

Počasí ovlivní studená fronta, od vyšších poloh sněžení
19.12.2014
Počasí začne ovlivňovat studená fronta, od vyšších poloh začne sněžit, teploty se udrží nad nulou

V pátek večer začne počasí od severozápadu ovlivňovat studená fronta, za kterou k nám začne proudit studený vzduch od severozápadu. V noci na sobotu bude zpočátku zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, od severozápadu postupně ubývání oblačnosti a srážek až na skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

V sobotu zpočátku většinou polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Od severozápadu postupně přibývání oblačnosti a odpoledne postupně i srážek, které budou od vyšších poloh přecházet ve sněhové. Denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude čerstvý západní vítr.

V noci na neděli bude oblačno až polojasno, zpočátku s deštěm se sněhem nebo se sněžením, v nižších polohách srážky většinou dešťové. Postupně k ránu ustávání srážek a srážky jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude čerstvý západní vítr, který bude k ránu ustávat.

V neděli bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, od vyšších poloh srážky smíšené nebo sněhové. Denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude čerstvý západní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup