Počasí o víkendu?

Počasí o víkendu?
09.02.2018
Víkendové počasí nepřinese žádné výraznější srážky a denní maxima se udrží slabě nad nulou. V neděli se postupně vyskytne slabé sněžení, které bude v nižších a středních polohách přechodně přecházet ve srážky smíšené nebo dešťové.

V noci na sobotu bude oblačno až polojasno, teploty klesnou na -2 až -6 °C, ojediněle až na -9 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během dne nadále polojasno až oblačno, místy přechodně až zataženo. Zejména v horských oblastech ojediněle se slabým sněžením. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Noc na neděli přinese skoro jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. K ránu v Čechách přibývání oblačnosti. Teploty klesnou na -1 až -5 °C, při zmenšené oblačnosti až na -8 °C Vát bude slabý jihozápadní vítr. V neděli nás čeká zpočátku polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Během dne od západu přibývání oblačnosti až na zataženo a místy se slabým sněžením, které bude v polohách pod 400 m přecházet místy ve srážky smíšené nebo dešťové. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

frame-scrollup