Počasí bude v týdnu deštivé

Počasí bude v týdnu deštivé
09.09.2012
Předpověď počasí na druhou polovinu týdne je plná oblačnosti a srážek

Předpověď počasí na nadcházející týden moc dobře nevypadá, na začátku bude ještě zmenšená oblačnost a teplo, ve středu začne počasí ovlivňovat studená fronta, bude zataženo s deštěm a výrazně se ochladí.

V pondělí a v úterý bude jasno až skoro jasno, v odpoledních hodinách v Čechách ojediněle při zvětšené oblačnosti s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 15 až 11 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí v pondělí na 24 až 28 °C, v úterý na 25 až 29 °C.

Ve středu počasí ovlivní studená fronta, bude oblačno až zataženo s deštěm, nebo s přeháňkami, ojediněle i s bouřkami. Na Moravě zpočátku ještě polojasno beze srážek. Noční teploty klesnou na 16 až 12 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C, na východě území až na 23 °C. Na frontě se bude zvedat vítr, a proto očekáváme čerstvý západní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude oblačno až zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Noční teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 14 až 18 °C a v pátek na 15 až 19 °C.

V sobotu bude nadále oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, v neděli očekáváme oblačno a srážky jen ojediněle. Noční teploty klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup