Počasí bude s přeháňkami a oblačné

Počasí bude s přeháňkami a oblačné
24.08.2014
Počasí v dalších dnech bude proměnlivé a každý den s přeháňkami, v úterý srážek nejvíce

Počasí na začátku týdne ovlivní okluzní fronta, v druhé polovině týdne pak nevýrazná tlaková výše. V pondělí bude polojasno, ojediněle s přeháňkami. Během dne postupně přibývání oblačnosti a k večeru na jihozápadě Čech přeháňky místy. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr.

V úterý bude zataženo s deštěm nebo s přeháňkami. Odpoledne a k večeru od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Ve středu bude oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Odpoledne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Ve čtvrtek očekáváme polojasno až oblačno, zejména v horských oblastech v Čechách místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C.

V pátek a v sobotu očekáváme oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C. V neděli očekáváme oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 1. 9. naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup