Počasí bude oblačné a deštivé

Počasí bude oblačné a deštivé
27.07.2014
Počasí přes týden bude oblačné s deštěm nebo s přeháňkami a s bouřkami, přechodně se ochladí

Počasí během nadcházejícího týdne bude ovlivňovat tlaková níže a v jeho první polovině zejména zvlněná studená fronta od západu, která bude postupovat přes střední Evropu k východu. V pondělí bude oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami. Zpočátku ještě místy polojasná obloha. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 26 až 30 °C. Vát bude slabý východní vítr.

V úterý bude zpočátku polojasno, postupně přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 19 až 15 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

Ve středu bude oblačno až zataženo, od západu s deštěm nebo s přeháňkami, místy s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 25 až 29 °C, na západě Čech na 24 °C.

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Odpoledne postupně od západu ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 18 až 14 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 4. 7. naznačuje polojasnou oblohu, v druhé polovině týdne ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 17 až 13 °C a denní teploty vystoupí na 24 až 28 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.  

frame-scrollup