Počasí během týdne většinou polojasné a teplé

Počasí během týdne většinou polojasné a teplé
30.03.2014
Počasí během týdne většinou s malou oblačností, až na konci oblačnosti více a přeháňky

Kolem tlakové výše nad východní Evropou k nám bude nadále proudit od jihovýchodu teplý vzduch. Ke konci týdne začne počasí ovlivňovat od jihozápadu brázda nízkého tlaku vzduchu. V pondělí bude skoro jasno až polojasno, na severovýchodě Moravy během dne přechodně až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C, na severovýchodě Moravy okolo 15 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

V úterý a ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí v úterý na 15 až 19 °C, na severu na 14 °C, ve středu na 13 až 17 °C, na severu na 12 °C.

Ve čtvrtek bude skoro jasno až polojasno, odpoledne místy až oblačno. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. V pátek očekáváme oblačnou oblohu, zejména odpoledne ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, zejména v sobotu místy až zataženo s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Výhled na následující týden (od 7. 4.) naznačuje proměnlivou oblačnost, místy s přeháňkami. Ranní teploty okolo 6 až 2 °C a denní teploty okolo 12 až 16 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup