Po tropech ve čtvrtek studená fronta

Po tropech ve čtvrtek studená fronta
16.09.2015
Ve čtvrtek místy tropických 31 °C a hned studená fronta, která srazí teploty k 20 °C a zaprší

Počasí ve čtvrtek začne odpoledne od západu ovlivňovat studená fronta, za kterou k nám začne proudit od západu studený vzduch. Teploty spadnou k 20 °C.

Ve čtvrtek bude zpočátku jasno až polojasno, postupně odpoledne od západu v Čechách přibývání oblačnosti a večer na západě místy s deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 16 až 12 °C a denní teploty vystoupí na 27 až 31 °C, na západě ochlazování. Vát bude mírný jihovýchodní vítr, který se bude postupně měnit na čerstvý západní.

V pátek bude oblačno až zataženo, během dne přechodně místy až polojasno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 15 až 11 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C, na západě Čech okolo 16 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu očekáváme oblačno, zejména na západě území postupně místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V neděli očekáváme oblačno až zataženo, zejména na Moravě s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 13 až 9 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí

frame-scrollup