Po studené středě se začne oteplovat k 20 °C

Po studené středě se začne oteplovat k 20 °C
26.05.2015
Ve středu si "užijeme" nejchladnější den týdne, od čtvrtku se začnou teploty pohybovat okolo 20 °C

Ani v druhé polovině týdne se nedočkáme počasí bez srážek, avšak alespoň teploty se začnou od čtvrtku zvyšovat.

Ve středu bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude mírný, zejména na Moravě místy až čerstvý severozápadní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku jasno až polojasno, během dne postupně od severozápadu přibývání oblačnosti a později na severozápadě Čech ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C, ojediněle se vyskytnou přízemní mrazíky. Denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V pátek bude oblačno, místy s přeháňkami, ojediněle s bouřkami. Na Moravě oblačnosti a srážek méně. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

V sobotu očekáváme oblačno, místy s přeháňkami a s bouřkami, během dne od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 12 až 8 °C a denní teploty vystoupí na 19 až 23 °C.

V neděli očekáváme polojasno. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 18 až 22 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup