Oteplí se, srážky zůstanou

Oteplí se, srážky zůstanou
17.04.2022
Počasí v příštích dnech bude se zvětšenou oblačností a s občasnými přeháňkami, teploty pozvolna porostou a noční mrazy ustanou.

Velikonoční pondělí bude polojasné až oblačné, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, ojediněle až na -4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr.

V úterý bude zataženo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr.

Od středy do pátku bude oblačno až polojasno, ojediněle s přeháňkami nebo se slabým deštěm. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, postupně na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C, postupně na 13 až 17 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 25. dubna, naznačuje zataženou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

frame-scrollup