Oteplení k 20 °C v příštím týdnu

Oteplení k 20 °C v příštím týdnu
13.05.2014
Od příštího týdne výrazné oteplení a teploty budou stoupat přes 20 °C a ke konci měsíce by mohly dosahovat k 25 °C

Během tohoto týdne bude počasí u nás ovlivňovat tlaková níže a bude chladno a deštivo. Výrazněji oteplovat se začne na začátku příštího týdne. Do konce pracovního týdne bude většinou oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí nejčastěji mezi 10 až 14 °C.

Během víkendu očekáváme většinou oblačno, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 10 až 14 °C, v neděli na 14 až 18 °C.

Výhled na příští týden (od 19. 5.) naznačuje v první polovině pracovního týdne většinou polojasnou oblohu, jen ojediněle s přeháňkami. V druhé polovině pracovního týdne očekáváme polojasno až oblačno, místy s přeháňkami nebo s bouřkami. Během víkendu očekáváme polojasnou oblohu, v odpoledních hodinách místy s přeháňkami nebo s bouřkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 9 až 5 °C, postupně na 13 až 9 °C. Denní teploty vystoupí zpočátku na 18 až 22 °C, postupně na 19 až 23 °C.

V týdnu od 26. 5. naznačuje dlouhodobý výhled počasí polojasnou oblohu, v odpoledních hodinách místy až oblačno s přeháňkami nebo s bouřkami. Ranní teploty klesnou na 14 až 10 °C a denní teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup