Oteplení k 15 °C na dohled

Oteplení k 15 °C na dohled
05.04.2015
Jaro se konečně vrátí, obloha bude jen se zmenšenou oblačností a teploty porostou k 15 °C

Počasí během týdne se postupně změní ze zimního na jeho začátku, po jarní na jeho konci, kdy se teploty začnou dostávat nad 15 °C a obloha bude většinou jen se zmenšenou oblačností.

V pondělí bude oblačno, přechodně místy až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh srážky smíšené nebo sněhové. Odpoledne a k večeru postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V úterý bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve středu bude polojasno, během dne přechodně místy se zvětšenou oblačností a se slabými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme skoro jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí ve čtvrtek na 10 až 14 °C a v pátek na 12 až 16 °C.

Během víkendu očekáváme jasno až polojasno, zejména v sobotu přechodně místy se zvětšenou oblačností a s ojedinělými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 13. dubna, naznačuje zpočátku skoro jasno až polojasno, v druhé polovině týdne místy až oblačno a postupně místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup