Oteplení až v neděli, do té doby sněhové přeháňky

Oteplení až v neděli, do té doby sněhové přeháňky
11.03.2015
Oteplení dorazí po chladné druhé polovině týdne až v neděli, do té doby sněhové přeháňky často od středních poloh

Konec týdne bude, co se týče teplot chladnější a obloha bude se zvětšenou oblačností s občasnými srážkami, které budou od středních poloh přecházet ve smíšené nebo sněhové. Oteplovat se začne až v neděli.

Ve čtvrtek bude oblačno až polojasno, zejména v horských oblastech místy s přeháňkami, od středních poloh často smíšenými. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V pátek bude proměnlivá oblačno, zejména na severovýchodě území místy s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V sobotu bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh smíšenými nebo sněhovými. Během dne přechodně místy srážky smíšené i v nižších polohách. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severní vítr.

V neděli očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, zpočátku od středních poloh, postupně jen na horách sněhovými. Během dne ustávání srážek a ubývání oblačnosti na polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup