Odpoledne přibývání oblačnosti

Odpoledne přibývání oblačnosti
27.06.2012
Počasí ve středu ovlivní teplá fronta, odpoledne přibývání oblačnosti

Během středy bude zpočátku jasno až skoro jasno, během dne se však počasí s příchodem teplé fronty bude kazit, bude postupně od západu přibývat oblačnosti na oblačno až zataženo a k večeru se budou zejména v Čechách vyskytovat přeháňky. Nejvyšší teploty vystoupí na 21 až 25 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na čtvrtek bude oblačno až zataženo s přeháňkami, nebo s občasným deštěm, srážky se budou nejčastěji vyskytovat v severní polovině území. Postupně bude od západu srážek i oblačnosti ubývat. Teplota klesne na 16 až 12 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno, místy s přeháňkami, které se budou vyskytovat hlavně v severní polovině území. Během dne bude oblačnosti i srážek ubývat. Teplota vystoupí na 22 až 26 °C. Vát bude zpočátku mírný západní, k večeru slabý jihovýchodní vítr.

V dalších dnech se výrazně oteplí a teploty budou dosahovat až k 34 °C, k tomu se budou přidávat bouřky, které budou místy doprovázet přívalové srážky a krupobití. Předpověď a upozornění budeme postupně upřesňovat. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

frame-scrollup