Od středy přízemní mrazíky

Od středy přízemní mrazíky
18.09.2022
Je před námi týden s velmi nízkými teplotami, které se budou v ranních hodinách blížit i k 0 °C a ve dne vystoupí jen těsně nad 10 °C.

V pondělí a v úterý bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor i srážky smíšené. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude polojasno až oblačno, ojediněle, na východě místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, místy s přízemními mrazíky. Denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, postupně přibývání oblačnosti a zejména v neděli místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C, postupně na 9 až 5 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 26. září, naznačuje polojasno, ojediněle až oblačno s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 11 až 7 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C.

frame-scrollup