Od středy přeháńky a až 11 °C

Od středy přeháńky a až 11 °C
18.02.2014
Teploty budou stoupat až na 11 °C, slabě se ochladí od středy se studenou frontou

Dnes, v úterý bude zpočátku skoro jasno až polojasno, postupně přibývání oblačnosti na oblačno až zataženo, ojediněle s mrholením. Místy zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Ve středu bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami nebo se slabým občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Ve čtvrtek bude zpočátku oblačno až zataženo, ojediněle s přeháňkami, během dne ubývání oblačnosti na polojasno. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. V pátek očekáváme zpočátku polojasno, postupně od západu přibývání oblačnosti až na zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

V sobotu očekáváme zpočátku oblačno, na východě území s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti na polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. V neděli očekáváme polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup