Od čtvrtku s deštěm

Od čtvrtku s deštěm
25.09.2012
Od čtvrtku až do soboty bude převládat velká oblačnost s četnými srážkami

Počasí v druhé polovině týdne ovlivní přechod studené fronty přes naše území, od čtvrtku do soboty tak bude převládat velká oblačnost s častými srážkami. Ve čtvrtek bude zpočátku polojasno až oblačno, ráno a dopoledne místy s mlhami, nebo nízkou oblačností. Během dne bude postupně od západu přibývat oblačnosti a v odpoledních hodinách se na západě začnou vyskytovat přeháňky, nebo občasný déšť. Ranní minima klesnou na 14 až 10 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí ještě vysoko, na 20 až 24 °C.

V pátek bude oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm, nebo s přeháňkami. Během dne přechodně se zmenšenou oblačností. Ranní minima klesnou na 13 až 9 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

V sobotu bude zpočátku zataženo s občasným deštěm, nebo s přeháňkami, v odpoledních hodinách bude od západu srážek postupně ubývat. Ranní minima klesnou na 12 až 8 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C.

V neděli očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, na východě s doznívajícími přeháňkami, od západu ubývání oblačnosti až na polojasno. Ranní minima klesnou na 11 až 7 °C a nejvyšší denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C. Aktuální výskyt srážek sledujte zde.

 

Počasícz.cz na Facebook.com

frame-scrollup