Ochlazování bude pokračovat

Ochlazování bude pokračovat
07.11.2021
Příští dny přinesou na hřebeny hor četné sněhové přeháňkami a v dalším týdnu očekáváme sněhové přeháňky už od vyšších poloh. Noční teploty se budou pohybovat okolo nuly.

V pondělí bude polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude oblačno, ojediněle, v horských oblastech místy s přeháňkami, na horách sněhovými. Postupně polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude slabý západní vítr.

Ve středu a ve čtvrtek bude jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, ojediněle až na -2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C, při nízké oblačnosti okolo 4 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme zpočátku zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami, postupně polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C.

Polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami, na horách sněhovými. Teploty vystoupí na 6 až 10 °C. Vát bude mírný západní vítr. Výhled na následující týden, od pondělí 15. listopadu, naznačuje zpočátku jasnou až polojasnou, postupně oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými nebo sněhovými. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, postupně na 3 až 7 °C.  

frame-scrollup