Ochlazení v polovině týdne

Ochlazení v polovině týdne
07.04.2019
Počasí příštích dnů nebude tak suché jako v týdnu předešlém a teploty v polovině týdne klesnou v noci k 0 °C a ve dne se maxima vyšplhají nanejvýš na 11 °C.

V pondělí bude většinou oblačno, ojediněle, na jihozápadě místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 16 až 20 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno, ojediněle, na jihozápadě místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Na Moravě místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 15 až 19 °C, na jihozápadě okolo 12 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až2 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C.

Během víkendu očekáváme zpočátku oblačno až zataženo, místy s přeháňkami, postupně ubývání oblačnosti a srážek. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 15. dubna, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 6 až 2 °C, postupně na 8 až 4 °C. Denní teploty vystoupí na 10 až 14 °C, postupně na 13 až 17 °C.

frame-scrollup