Ochlazení dorazí až v polovině příštího týdne

Ochlazení dorazí až v polovině příštího týdne
07.01.2016
Zima se prozatím moc zimně nechová, po střídání teplých a studenějších epizod se opět otepluje a oteplení s teplotami nad nulou vydrží ještě v první polovině příštího týdny, pak už se začne opět pozvolna ochlazovat a ve všech polohách se začnou vyskytovat sněhové přeháňky.

Zima se prozatím moc zimně nechová, po střídání teplých a studenějších epizod se opět otepluje a oteplení s teplotami nad nulou vydrží ještě v první polovině příštího týdne, pak už se začne opět pozvolna ochlazovat a ve všech polohách se začnou vyskytovat sněhové přeháňky.

V pondělí a v úterý očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí v pondělí na 2 až 6 °C, v úterý na 1 až 5 °C.

Ve středu a ve čtvrtek očekáváme oblačno až polojasno, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou ve středu na 0 až -4 °C a ve čtvrtek na -2 až -6 °C. Denní teploty vystoupí ve středu na -2 až 2 °C, ve čtvrtek na -4 až 0 °C.

V pátek a během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, místy se sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na -1 až -5 °C, postupně na -4 až -8 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na -4 až 0 °C a postupně na -5 až -1 °C.

 

frame-scrollup