Ochladí se, zaprší a zasněží

Ochladí se, zaprší a zasněží
27.03.2022
Nejtepleji bude v pondělí, pak se bude den za dnem ochlazovat a konečně se dočkáme i srážek, které můžou přechodně i ve středních polohách být smíšené nebo sněhové

V pondělí bude jasno až polojasno, večer na severozápadě ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, ojediněle až na -2 °C a denní teploty vystoupí na 17 až 21 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý bude oblačno až zataženo, zpočátku místy polojasno. Na severu místy s deštěm nebo s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Od středy do pátku bude oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od 800 m, v pátek od středních poloh sněhovými nebo smíšenými. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C, v pátek na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 6 až 10 °C, v pátek na 2 až 6 °C.  Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, zpočátku místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, postupně od vyšších nebo středních poloh sněhovými. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 2 až 6 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 4. dubna, naznačuje oblačnou až zataženou oblohu, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C.

frame-scrollup