Občasné srážky po celý týden, na horách sněhové

Občasné srážky po celý týden, na horách sněhové
05.03.2017
Počasí si ve svém programu na nadcházející týden neudělalo moc času na teplé jarní paprsky, většina týdne bude oblačná s občasnými přeháňkami nebo s občasným deštěm a jen přechodně se vyskytovat polojasno. Teploty však zůstanou vysoké, s maximy okolo 10 °C.

V pondělí bude zataženo až oblačno, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Ranní teploty klesnou na 5 až 1 °C a denní teploty vystoupí na 7 až 11 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V úterý a ve středu bude oblačno až zataženo, přechodně místy polojasno. Místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm, od vyšších poloh se sněžením, ve středu sněžení jen na horách. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C a denní teploty vystoupí na 5 až 9 °C, na jižní Moravě až na 10 °C.

Ve čtvrtek a v pátek očekáváme oblačno až zataženo, místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách se sněžením. Přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 4 až 0 °C a denní teploty vystoupí na 8 až 12 °C.

Během víkendu očekáváme oblačno až zataženo, místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí v sobotu na 12 až 16 °C a v neděli na 9 až 13 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 13. března, naznačuje zpočátku polojasno, v druhé polovině týdne až oblačno s občasnými přeháňkami. Ranní teploty klesnou zpočátku na 1 až -3 °C, postupně na 3 až -1 °C a denní teploty vystoupí zpočátku na 4 až 8 °C, postupně na 6 až 10 °C.

 

 

frame-scrollup