Občasné přeháňky a tepoty do 18 °C

Občasné přeháňky a tepoty do 18 °C
24.04.2022
Počasí ke konci dubna bude příjemné jarní, s proměnlivou oblačností, občasnými přeháňkami a s teplotami do 18 °C, noční mrazíky během týdne neočekáváme.

V pondělí bude zataženo s občasným deštěm nebo s přeháňkami, k večeru ubývání srážek a místy protrhávání oblačnosti. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 9 až 13 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V úterý a ve středu bude zataženo až oblačno, přechodně místy polojasno. Místy s přeháňkami nebo s občasným deštěm. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 11 až 15 °C. Vát bude mírný severovýchodní vítr.

Ve čtvrtek a v pátek bude polojasno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 6 až 2 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

Během víkendu očekáváme polojasno až oblačno, ojediněle s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 7 až 3 °C a denní teploty vystoupí na 14 až 18 °C.

Výhled na následující týden, od pondělí 2. května, naznačuje polojasnou až oblačnou oblohu, místy s přeháňkami. Ranní teploty klesnou na 8 až 4 °C a denní teploty vystoupí na 12 až 16 °C, postupně na 14 až 18 °C.

frame-scrollup