O víkendu zasvítí slunce a teploty vystoupí k 15 °C

O víkendu zasvítí slunce a teploty vystoupí k 15 °C
14.10.2016
Víkend bude po minulých chladných, zatažených a deštivých dnech příjemnou změnou. Teploty se dostanou k 15 °C a dočkáme se i slunce.

V noci na sobotu bude oblačno až zataženo, na Moravě místy polojasno. K ránu na západě Čech ojediněle s přeháňkami. Teploty klesnou na 8 až 4 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr. Během soboty bude oblačno až polojasno, přechodně místy až zataženo se slabými přeháňkami nebo s mrholením. Ráno místy mlhy. Teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr, který začne slábnout a stáčet se na západní. 

V noci na neděli bude oblačno, na severovýchodě zpočátku místy se slabými přeháňkami nebo s mrholením. Od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek až na polojasno. Ranní teploty klesnou na 10 až 6 °C. Vát bude slabý proměnlivý den. Během dne očekáváme polojasno, na severovýchodě území až oblačno a místy se slabými přeháňkami nebo s mrholením. V Čechách ráno místy mlhy. Od západu postupně ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 12 až 16 °C. Vát bude v Čechách slabý proměnlivý, na Moravě mírný východní vítr.

frame-scrollup