O víkendu velká oblačnost a občasný déšť

O víkendu velká oblačnost a občasný déšť
11.12.2015
Víkendové počasí ovlivní od západu frontální systémy, počasí bude s velkou oblačností a s občasným deštěm, teploty zůstanou vysoké

V noci na sobotu začne přes naše území přecházet studená fronta a v sobotu k večeru bude od západu ovlivňovat počasí už fronta teplá. Víkendové počasí tak přinese velkou oblačnost s občasnými srážkami a s poměrně vysokými teplotami.

V noci na sobotu bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, od vyšších poloh smíšenými. Teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V sobotu bude zataženo až oblačno s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na horách sněhovými. Postupně ustávání srážek a ubývání oblačnosti, místy až na polojasno. K večeru od západu opět přibývání oblačnosti až na zataženo. Teploty vystoupí na 4 až 8 °C. Vát bude mírný západní vítr.

V noci na neděli bude zataženo, od severozápadu místy s deštěm nebo s přeháňkami, od středních poloh místy smíšenými. Teploty klesnou na 3 až -1 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

Během neděle bude zataženo až oblačno, místy s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými. Teploty vystoupí na 5 až 9 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

frame-scrollup