O víkendu velká oblačnost a déšť

O víkendu velká oblačnost a déšť
04.01.2013
Víkend bude oblačný až zatažený s deštěm, teploty výrazně nad nulou

V noci na sobotu bude zataženo až oblačno s deštěm, na vrcholových partiích hor se sněžením. Na východě bude o něco chladněji a srážky smíšené zde očekáváme od vyšších poloh. K ránu bude množství srážek pomalu klesat. Noční minima klesnou v Čechách na 7 až 3 °C, na Moravě na 5 až 1 °C. Vát bude čerstvý severozápadní vítr, který se bude k ránu uklidňovat.

V sobotu bude zataženo s občasným deštěm, na vrcholových partiích hor se sněžením. Na východě Moravy srážky smíšené od vyšších poloh. Během dne postupně ubývání srážek a na východě území ubývání oblačnosti. Teplota vystoupí v Čechách na 5 až 9 °C, na Moravě na 3 až 7 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V noci na neděli bude zataženo, místy s přeháňkami, které budou častější v Čechách. Na horách srážky sněhové. Noční minima klesnou v Čechách na 6 až 2 °C, na Moravě bude chladněji, zde minima klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

V neděli bude oblačno až zataženo, místy se slabými přeháňkami, které budou na horách sněhové. Na Moravě budou sněhové už od vyšších poloh. Teplota vystoupí v Čechách na 4 až 8 °C, na Moravě na 2 až 6 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup