O víkendu se vrátí zima

O víkendu se vrátí zima
21.01.2021
Minulý víkend a začátek týdne byl krásně zimní, následně přišlo až téměř jarní počasí a s víkendem se opět vrátí na většinu území trocha toho zimního počasí, ale stejně jako o minulém víkendu už to nebude.

V noci na sobotu bude zataženo, místy s deštěm, v Čechách postupně od středních poloh se sněžením. Teploty klesnou na 1 až -3 °C, na Moravě okolo 5 °C. Vát bude slabý západní, na Moravě čerstvý jižní vítr. V sobotu bude zataženo, od západu s deštěm, který bude zpočátku od vyšších poloh, postupně od středních poloh přecházet v déšť se sněhem nebo ve sněžení. Na Moravě sněžení až večer. Teploty vystoupí od 0 °C na západě, po 9 °C na východě. Vát bude slabý západní, na Moravě čerstvý jižní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na 0 až -4 °C. Vát bude slabý jihozápadní vítr. Neděle bude oblačná až zatažená, přechodně místy i polojasná. Místy se sněhovými přeháňkami, v nižších polohách i smíšenými nebo sněhovými. Teploty vystoupí na -1 až 3 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

frame-scrollup