O víkendu se tropy udrží

O víkendu se tropy udrží
03.08.2018
Počasí o nadcházejícím víkendu ovlivní slabá studená fronta od severozápadu, přechodně se tak místy vyskytnou přeháňky, bouřky a zvětšená oblačnost, teploty se udrží okolo tropických 30 °C.

Do nevýrazného tlakového pole postoupí o víkendu od severozápadu slabá studená fronta, díky které se přechodně místy vyskytne zvětšená oblačnost s přeháňkami a s bouřkami, teploty se také dostanou lehce na nižší hodnoty.

Noc na sobotu bude jasná až skoro jasná, teploty klesnou na 21 až 17 °C. Vát bude slabý severovýchodní vítr. Během soboty zpočátku jasno až polojasno, postupně v Čechách místy, jinde jen ojediněle při přechodně zvětšené oblačnosti s přeháňkami a s bouřkami. Teploty vystoupí na 31 až 35 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Počasí v noci na neděli bude jasné až polojasné, zpočátku s doznívajícími přeháňkami a bouřkami. Teploty klesnou na 20 až 16 °C. Vát bude slabý severozápadní vítr. Nedělní počasí zpočátku polojasné až oblačné, místy s přeháňkami a bouřkami. Během dne postupné ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 28 až 32 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

frame-scrollup