O víkendu se místy ukáže slunce

O víkendu se místy ukáže slunce
13.02.2015
Víkendové počasí bude často doprovázet nízká oblačnost, tam kde se rozpustí pak bude slunečno a teplo

Počasí během víkendu bude nadále z velké části zahaleno nízkou oblačností. V noci na sobotu bude zataženo nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách jasno až skoro jasno. Ranní teploty klesnou na 1 až -3 °C, při zmenšené oblačnosti a na sněhové pokrývce ojediněle až na -6 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V sobotu bude zataženo nízkou oblačností, na horách a ojediněle i v nižších polohách jasno až skoro jasno, během dne postupně místy rozpouštění nízké oblačnosti. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C, při nízké oblačnosti okolo 1 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr.

V noci na neděli bude zataženo nízkou oblačností, na horách a místy i v nižších polohách jasno až polojasno. Ranní teploty klesnou na 2 až -2 °C, ojediněle při vyjasnění až na -4 °C. Výt bude mírný jihovýchodní vítr.

V neděli bude zataženo nízkou oblačností, zpočátku ojediněle, postupně na většině území rozpouštění nízké oblačnosti. Teploty vystoupí na 4 až 8 °C, při nízké oblačnosti okolo 3 °C. Vát bude mírný východní vítr. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup