O víkendu pozor na ledovku

O víkendu pozor na ledovku
30.11.2018
Denní teploty se během víkendu dostanou na většině území nad nulu a v Čechách vystoupí v neděli až k 8 °C. Zejména v neděli se taky dočkáme srážek, které však budou většinou ve formě deště a místy můžou na zemském povrchu namrzat a bude vznikat nebezpečná ledovka

V noci na sobotu zataženo, místy se slabým sněžením, na západě srážky mrznoucí. Teploty klesnou na 0 až -4 °C, na Moravě až na -7 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. V sobotu zataženo až oblačno, místy se slabým sněžením nebo se slabým deštěm, zpočátku mrznoucím. Během dne postupně ubývání srážek. Teploty vystoupí v Čechách na 1 až 5 °C, na Moravě na -3 až 1 °C. Vát bude mírný jižní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, k ránu na severozápadě Čech místy s přeháňkami, na horách sněhovými, místy mrznoucími. Teploty klesnou na -1 až -5 °C, na západě Čech na 2 °C. Vát bude mírný, místy až čerstvý jihovýchodní vítr. Během neděle nás čeká zatažená obloha, od západu postupně s občasným deštěm nebo s přeháňkami, ojediněle i mrznoucími. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C, na západě Čech až na 8 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr.

frame-scrollup