O víkendu občasný déšť a chladno

O víkendu občasný déšť a chladno
15.09.2017
Pokud máte na víkend v plánu vyrazit někam na výlet, tak vám počasí přát nebude. Většinou bude zataženo až oblačno a místy s deštěm nebo s přeháňkami. Denní maxima jen okolo 15 °C.

Frontální rozhraní, které se ještě včera nacházelo nad naším územím, se přesunuje na Slovensko. Nás díky tomu čeká už studený víkend s maximy jen okolo 15 °C a na obloze většinou velká oblačnost s občasným deštěm nebo s přeháňkami.

V noci na sobotu bude zataženo až oblačno, od jihu s deštěm nebo s přeháňkami. Na severu zpočátku místy polojasno. Teploty klesnou na 11 až 7 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během dne nás čeká zataženo s deštěm nebo s přeháňkami, na Moravě místy srážky vydatnější. Odpoledne a k večeru od západu ubývání oblačnosti a srážek. Teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

Noc na neděli přinese v Čechách většinou polojasno, na Moravě oblačno až zataženo s doznívajícím deštěm nebo přeháňkami. Teploty klesnou v Čechách na 10 až 6 °C, na Moravě na 13 až 9 °C. Vát bude slabý západní vítr. Během dne bude oblačno až zataženo, místy s deštěm nebo s přeháňkami. Teploty vystoupí na 13 až 17 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

 

frame-scrollup