O víkendu napadne trocha sněhu

O víkendu napadne trocha sněhu
16.01.2020
Zvlněná studená fronta postupující od západu, k nám přinese mírné ochlazení a občasné sněžení, které v nižších polohách bude přecházet ve srážky smíšené.

V noci na sobotu bude polojasno, místy zataženo nízkou oblačností. K ránu od západu přibývání oblačnosti. Místy mrznoucí mlhy. Teploty klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. V sobotu bude postupovat od západu zvlněná studená fronta, bude oblačno až zataženo, ojediněle mlhy i mrznoucí. Od západu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, zpočátku od vyšších poloh, postupně od středních poloh srážky smíšené nebo sněhové. Teploty vystoupí na -1 až 3 °C, v Čechách až na 6 °C. Vát bude mírný západní vítr.

Noc na neděli bude zatažená, zejména na východě Čech a na Moravě se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami. Teploty klesnou na 1 až -3 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr. V neděli zataženo až oblačno, zejména na Moravě s občasným sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, v nižších polohách i smíšenými. Teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Vát bude mírný severozápadní vítr.

frame-scrollup