O víkendu mrazy, na JZ sněžení

O víkendu mrazy, na JZ sněžení
26.12.2014
Počasí během víkendu bude většinou s velkou oblačností a na jihozápadě území se sněžením, teploty pod nulou

Během víkendu bude nad naše území pokračovat příliv studeného vzduchu od severozápadu. V noci na sobotu bude jasno až polojasno, ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Ranní teploty klesnou na -5 až -9 °C, při vyjasnění a na sněhové pokrývce ojediněle až na -11 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

V sobotu bude zpočátku jasno až polojasno, ojediněle se slabými sněhovými přeháňkami. Během dne postupně od jihozápadu přibývání oblačnosti až na zataženo a odpoledne a k večeru postupně na jihozápadní polovině území se sněžením. Denní teploty vystoupí na -5 až -1 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V noci na neděli bude zataženo až oblačno, na jihozápadní polovině území místy se sněžením nebo se sněhovými přeháňkami, na zbytku území sněžení jen ojediněle. Ranní teploty klesnou na -4 až -8 °C, na severovýchodě ojediněle při zmenšené oblačnosti a na sněhové pokrývce až na -10 °C. Vát bude mírný východní vítr.

V neděli bude zpočátku oblačno až zataženo, na jihu území místy se sněhovými přeháňkami. Během dne postupně od severu ubývání oblačnosti a srážek na polojasno. Denní teploty vystoupí na -5 až -1 °C. Vát bude mírný východní vítr, který se bude během dne stáčet na severní. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí. 

frame-scrollup