O víkendu mráz jen v noci, v neděli až 11 °C

O víkendu mráz jen v noci, v neděli až 11 °C
06.02.2020
Víkendové počasí přinese noční mrazy a denní teploty výrazně nad nulou, v neděli vystoupí maxima v Čechách ojediněle až na 11 °C. V neděli večer začne od západu pršet a zesilovat vítr.

V noci na sobotu jasno až polojasno, místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty klesnou na -2 až -6 °C, při vyjasnění až na -9 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr. V sobotu nadále jasno až polojasno, ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Teploty vystoupí na 1 až 5 °C, v Čechách až na 7 °C. Vát bude slabý jihovýchodní vítr.

Noc na neděli jasná až polojasná, ojediněle s mlhami. Teploty klesnou na 0 až -4 °C, při vyjasnění až na -8 °C. Vát bude mírný jihozápadní vítr. V neděli zpočátku polojasno, postupně začne od západu ovlivňovat počasí v čerstvém západním proudění frontální systém, odpoledne od západu přibývání oblačnosti a večer od západu místy s deštěm, na hřebenech hor se sněžením. Teploty vystoupí na 4 až 8 °C, v Čechách ojediněle až na 11 °C. Vát bude mírný, postupně čerstvý jihozápadní vítr.

frame-scrollup