O víkendu moc slunce nebude

O víkendu moc slunce nebude
23.11.2018
Pokud se těšíte po zamračeném týdnu na víkendovou slunečnou oblohu, tak nemáme dobré zprávy, slunce se sice může přechodně místy ukázat, ale většinou bude nad naším územím převládat velká oblačnost a nevyhnou se nám ani slabé srážky.

Ani začátek víkendu nepřinese změnu stylu počasí, v noci na sobotu bude zataženo až oblačno, místy s mrholením. Teploty klesnou na 4 až 0 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr. Během soboty zataženo, místy s mrholením, mlhavo. Od jihozápadu místy s občasným deštěm nebo s přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými. Večer od jihozápadu ustávání srážek a místy protrhávání oblačnosti. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude mírný jihovýchodní vítr, který se bude měnit na západní.

Noc na neděli přinese polojasnou až oblačnou oblohu, místy zataženo nízkou oblačností. Na Moravě zpočátku ještě zataženo s doznívajícím deštěm nebo přeháňkami. Teploty klesnou na 2 až -2 °C, v Čechách při zmenšené oblačnosti až na -4 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr. Během dne polojasno až oblačno, místy zataženo nízkou oblačností. Ojediněle se slabými přeháňkami, na hřebenech hor sněhovými. Teploty vystoupí na 3 až 7 °C. Vát bude slabý proměnlivý vítr.

frame-scrollup