O víkendu až 5 °C, místy déšť

O víkendu až 5 °C, místy déšť
29.01.2014
Teploty během víkendu porostou až k 5 °C a místy se přidá i déšť, sněžení od vyšších poloh

Dnes, ve středu, bude ještě na většině území celodenní mráz. Denní teploty vystoupí na -4 až 0 °C a na obloze bude oblačno až zataženo, místy se sněhovými přeháňkami. Ve čtvrtek bude polojasno, postupně oblačno až zataženo, místy se slabými sněhovými přeháňkami, na Moravě postupně četnějšími a v nižších polohách postupně srážky smíšené nebo mrznoucí. Ranní teploty klesnou na -3 až -7 °C a denní teploty vystoupí na -2 až 2 °C.

V pátek bude zataženo až oblačno, ojediněle s deštěm nebo s deštěm se sněhem. Během dne přechodně místy až polojasno. Ráno ojediněle mlhy. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C.

V sobotu očekáváme  oblačno až zataženo, místy s dešťovými přeháňkami, od vyšších poloh sněhovými. Během dne přechodně místy až polojasno. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C, ojediněle na 5 °C. V neděli očekáváme oblačno až zataženo s občasným deštěm nebo deštěm se sněhem, postupně ochlazování a sněžení ve všech polohách. Ranní teploty klesnou na 0 až -4 °C a denní teploty vystoupí na 0 až 4 °C. Aktuální výskyt srážek. Aktuální výskyt oblačnosti. Dlouhodobá předpověď počasí.

frame-scrollup